Βρίσκεστε εδώ:Αρχική>>Εκλογές>>Ψηφίζεις στη Λήμνο; Μάθε σε ποιο εκλογικό τμήμα
Ψηφίζεις στη Λήμνο; Μάθε σε ποιο εκλογικό τμήμα
19.01.2015 | 13:23

Ψηφίζεις στη Λήμνο; Μάθε σε ποιο εκλογικό τμήμα

Συντάκτης:  Παναγιώτης Σκαπέτης
Κατηγορία: Εκλογές 2015

Ανακοινώθηκαν τα εκλογικά κέντρα, αλλά και οι λίστες των ονομάτων ανδρών και γυναικών, που είναι εγγεγραμμένοι στους Εκλογικούς Καταλόγους της Μύρινας και των Τοπικών Κοινοτήτων της Λήμνου.

Η ανακοίνωση αναφέρει:

"Ο Δήμαρχος Λήμνου

Έχοντας υπόψη:

1. Το άρθρο 56 του Π.Δ. 96/2007 «περί Δημοσίευση προγράμματος ψηφοφορίας».
2. Το άρθρο παρ. 1 και 2 ,95,96,97 παρ. 9 Π.Δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σε ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57 Α').
3. Το Π.Δ. 173/31-12-2014 που δημοσιεύθηκε στο αριθ. 277 Φ.Ε.Κ (τ.Α΄) «Προκήρυξη γενικών βουλευτικών εκλογών και ορισμός ημέρας διεξαγωγής της ψηφοφορίας»
4. Το άρθρο 50 του Π.Δ. 96/2007 «Ημέρα Ψηφοφορίας»
5. Την αριθ. 285/21/09-01-2015 απόφαση της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου – Περιφερειακές Ενότητες Λέσβου και Λήμνου « Καθορισμός Εκλογικών τμημάτων & Καταστημάτων ψηφοφορίας των εκλογών της 25ης Ιανουαρίου 2015 των Περιφερειακών Ενοτήτων Λέσβου και Λήμνου για την ανάδειξη αντιπροσώπων στο Ελληνική Κοινοβούλιο»
6. Το άρθρο 1 του Π.Δ. 381/2003 «Καθορισμός των Βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές (ΦΕΚ 332Α)
7. Την αριθ. 2 από 09-01-2015 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Μυτιλήνης με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτήν εβδομήντα τέσσερις (56) υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Λέσβου για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 201.
8. Την αριθ. 4 από 14-01-2015 απόφαση του Α' Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτήν δέκα έξι (16) συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών της εκλογικής περιφέρειας Λέσβου για τις ανωτέρω εκλογές.
9. Την αριθ. 4 από 15-01-2015 απόφαση του Α' Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές.

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ:

Οι εκλογές , για την ανάδειξη βουλευτών του Ελληνικού Κοινοβουλίου, θα γίνουν την Κυριακή 25 Ιανουαρίου 2015 και η ψηφοφορία θα διαρκέσει από την ώρα 07:00 έως την ώρα 19:00 , όπως προβλέπεται στο άρθρο 50 του Π.Δ.26/2012

Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί στα παρακάτω τμήματα:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΗΜΝΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ & ΕΔΡΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ

193

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΤΣΙΚΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ατσικής από ΑΒΡΑΚΩΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου  μέχρι και ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

194

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΤΣΙΚΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ατσικής από ΚΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  του Βασιλείου μέχρι και ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Γεωργίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 17390

195

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΤΣΙΚΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ατσικής από ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη μέχρι και  ΨΩΜΟΤΡΑΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Αγοραστού καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8428

196

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Αγ. Δημητρίου από ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη  μέχρι και ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Δημητρίου

197

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας  Αγ. Δημητρίου  από ΛΑΓΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Σταματίου μέχρι και ΨΩΜΟΤΡΑΓΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Γρηγορίου

198

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΡΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Βάρους  από ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  του Διαμαντή μέχρι και ΜΑΧΕΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

199

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΡΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Βάρους από ΜΕΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του Παντελή μέχρι και ΨΩΜΑΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

200

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΑΦΝΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Δάφνης

201

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΡΠΑΣΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καρπασίου

202

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΤΑΛΑΚΚΟΥ

Δημοτικό

Κατάστημα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κατάλακκου

203

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΑΡΔΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Σαρδών  από ΑΒΑΔΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ του Παλαιολόγου μέχρι και ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  του Νικολάου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των  μονάδων ΚΑ 18200 και ΚΑ 17580

204

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΣΙΚΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΑΡΔΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Σαρδών με από ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου μέχρι και ΨΩΜΟΤΡΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χαραλάμπους

205

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΟΥΔΡΟΥ

Διδακτήριο ΤΕΛ

(παλαιό Δημοτ. Σχολείο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μούδρου από ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  του Κυριάκου μέχρι και ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ρήγα καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8439

206

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΟΥΔΡΟΥ

Διδακτήριο ΤΕΛ

(παλαιό Δημοτ. Σχολείο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μούδρου από ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη μέχρι και ΨΑΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Αθανασίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8427, του Αστυνομικού Σταθμού Μούδρου και του Λιμενικού Σταθμού Μούδρου

207

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καλλιόπης

208

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΜΙΝΙΩΝ

Γραφείο – Αίθουσα Συνεταιρισμού

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καμινίων

209

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντοπουλίου από ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Ιωάννη μέχρι και  ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

210

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντοπουλίου από ΜΑΓΔΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου μέχρι και ΨΕΥΤΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Νικολάου

211

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΛΥΧΝΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Λύχνων

212

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Παναγιάς 

213

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΛΑΚΑΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πλάκας

214

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΕΠΑΝΙΔΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ρεπανιδίου

215

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΙΟΥ

Κοινοτικό Γραφείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας  Ρουσσοπουλίου

216

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΡΩΜΑΝΟΥ

Δημοτ. Αίθουσα

(αύλειος χώρος Δημ.Σχολ)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Ρωμανού  καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8432

217

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΣΚΑΝΔΑΛΙΟΥ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Σκανδαλίου

218

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΦΙΣΙΝΗΣ 

Δημοτικό Σχολείο

Ανδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Φισίνης

219

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Α΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΑΒΡΑΜΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  του Φωτίου μέχρι και  ΒΥΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Χρύσανθου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Αστυνομικού Τμήματος Μύρινας των  μονάδων ΚΑ 8443, ΚΑ 8444 και ΚΑ 8446

220

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Α΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του Βασιλείου μέχρι και  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη

221

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Β΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου μέχρι και ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

222

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Β΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΚΑΜΑΜΗ ΑΓΝΗ του Γεωργίου μέχρι και ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γεωργίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 του Λιμεναρχείου Μύρινας της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Μύρινας

223

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Β΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου μέχρι και  ΜΑΡΤΣΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

224

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γ΄Δημοτικό Σχολείο

΄Ανδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας από ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου μέχρι και ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΜΑΡΑΓΔΑ του Σαράντη

225

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γ΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας από ΝΙΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Πλάτωνα μέχρι και ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παντελή

226

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γ΄Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηρακλή μέχρι και ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Παντελή

227

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γυμνάσιο Μύρινας

(νέο Κτίριο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας  από ΣΤΑΘΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου μέχρι και ΤΣΩΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Βασιλείου καθώς και οι εκλογείς  του άρθρου 27  του  Π.Δ. 26/2012  της   μονάδας  ΚΑ 12038

228

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΔΗΜΟΤ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΜΥΡΙΝΑΣ

Γυμνάσιο Μύρινας

(νέο Κτίριο)

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Δημοτικής Κοινότητας Μύρινας από ΤΥΡΑΒΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρυσοστόμου μέχρι και ΨΩΦΑΚΗ ΞΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του Νικολάου καθώς και οι εκλογείς  του άρθρου 27  του  Π.Δ. 26/2012  της μονάδας  ΚΑ  8429

229

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΘΑΝΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Θάνους  από ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ  ΚΑΛΛΙΡΟΗ του Αλέξανδρου μέχρι και ΛΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Παλαιολόγου

230

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΘΑΝΟΥΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Θάνους  από ΜΑΓΙΑ ΑΘΗΝΑ του Νικολάου μέχρι και  ΨΑΡΑΚΗ   ΣΤΥΛΙΑΝΗ του  Μάρκου 

231

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΣΠΑΚΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κάσπακα από ΑΓΑΛΙΑΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου μέχρι και ΚΩΤΣΙΔΗΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8436

232

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΣΠΑΚΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κάσπακα από ΛΑΓΟΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ  του Παλαιολόγου μέχρι και ΨΟΥΧΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Θρασύβουλου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8440

233

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΡΝΟΥ

Δημοτικό Κατάστημα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κορνού καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8442

234

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΛΑΤΕΩΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πλατέως από ΑΓΓΕΛΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΙΑ  ΑΝΤΙΓΟΝΗ  του Ιωάννη  μέχρι και  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των μονάδων ΚΑ 8437, ΚΑ 8438 και  KA 8445  

235

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΛΑΤΕΩΣ

Δημοτικό Κατάστημα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πλατέως από ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χαραλάμπους μέχρι και ΨΥΜΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παντελή  καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8441

236

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

ΑΓΚΑΡΙΩΝΩΝ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Αγκαρυώνων καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 των μονάδων ΚΑ 8426, ΚΑ 8430, ΚΑ 8435 και ΚΑ 8447

237

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8431

238

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΙΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντιά   από ΑΒΑΡΑ ΚΟΜΟΥΣΙΝΙΩ του Αριστείδη  μέχρι και ΚΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αλεξάνδρου, καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8433

239

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΙΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντιά από ΚΑΠΟΥΤΟ ΑΛΕΣΑΝΤΡΟ-ΘΑΝΑΣΗΣ του Τζιουσέπε Αντ μέχρι και ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του  Παύλου

240

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΚΟΝΤΙΑ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Κοντιά από ΜΠΗΝΤΛ ΕΡΙΚΑ –ΛΩΡΕΝ του Ντέιβιντ μέχρι και ΨΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου

241

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙΟΥ

Γυμνάσιο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Λιβαδοχωρίου καθώς και οι εκλογείς του άρθρου 27 του Π.Δ. 26/2012 της μονάδας ΚΑ 8434

242

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

Δημοτικό Σχολείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Νέας Κούταλης

243

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΕΔΙΝΟΥ

Αγροτική Λέσχη

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πεδινού

244

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΠΟΡΤΙΑΝΟΥ

Κοινοτικό Γραφείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Πορτιανού

245

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΤΣΙΜΑΝΔΡΙΩΝ

Κοινοτική αίθουσα

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Τσιμανδρίων από ΑΒΑΡΑ ΠΟΛΟΞΕΝΗ του Άγγελου μέχρι και  ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κομνηνού

246

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΟΥΤΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΤΣΙΜΑΝΔΡΙΩΝ

Νηπιαγωγείο

Άνδρες και γυναίκες που είναι γραμμένοι στον Εκλογικό Κατάλογο της Τοπικής Κοινότητας Τσιμανδριων από ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ευστρατίου μέχρι και  ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του  Αγγέλου

Ο αριθμός των βουλευτικών εδρών της εκλογικής περιφέρειας Λέσβου για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015 , ορίζονται σε τρεις (3).

Για την συμμετοχή τους, στις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015, ανακηρύχθηκαν με την αριθ. 4/14-01-2015 απόφαση του Α΄ τμήματος του Αρείου Πάγου για την εκλογική περιφέρεια Λέσβου, οι κατωτέρω δέκα έξι (16) συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμοί κομμάτων και οι αντίστοιχοι υποψήφιοι βουλευτές :

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

1. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (Ν.Δ.)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΟΥΤΟΥ ΕΛΙΖΑ-ΟΛΓΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΕΛΑΚΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΒΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΖΕΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
2. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΣΤΕΡΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

1. ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΠΕΤΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΧΡΥΣΑΦΗ
4. ΣΑΪΤΑΚΗ ΝΑΣΙΑ-ΜΥΡΤΩ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
5. ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ

5.ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Κ.Κ.Ε)

1. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΠΙΝΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΑΣΣΟΥ

6. Τελεία- Απόστολος Γκλέτσος

1. ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1. ΕΡΗΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ

8. ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

1. ΓΕΩΡΓΕΛΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΣΟΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1. ΙΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
2. ΚΑΜΑΤΣΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΙΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΡΧΟΝΤΕΛΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΔΑΛΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ (Ε.Δ.Ε.Μ.)
1. ΒΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1. ΚΟΚΚΙΝΕΛΗ ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΧΤΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α- Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση - ΜΑΡΣ - πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

1. ΒΕΛΟΥΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΡΑΣΣΑ ΛΟΥΚΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΝΑΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ

14 ΚΚΕ(μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΠΡΑΣΙΝΗ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

1. ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΛΟΓΓΙΟΖ (ΛΟΓΓΙΟΥ) ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΣΠΙΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΟΥ

16. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

1. ΑΡΜΕΝΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΚΑΒΑΛΕΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3. ΚΑΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
4. ΠΝΑΚΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
5. ΨΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

1. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου
2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου
3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
5. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παναγιώτη
6. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου
7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος
9. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιωάννη
10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου
11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά

2. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου
3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
4. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου
5. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
7. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
8. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ
10. ΓΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Αλεξάνδρου
11. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
12. ΠΕΛΕΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολάου

3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑ.ΣΟ.Κ)

1. ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διαμαντή
2. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοφάνη
3. ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του Αντωνίου
5. ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Προδρόμου
6. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Βαρσάμη
7. ΣΟΛΩΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γρηγορίου
8. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
9. ΤΟΥΦΕΞΗ - ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του Αθανασίου
10. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
11. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΑΓΙΑ) του Γεωργίου
12. ΠΙΕΡΡΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Στεφάνου

4. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία
2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
3. ΔΟΛΤΣΙΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου
5. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
6. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

5. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
4. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη
5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου
7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
11. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
12 . ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

6. Τελεία - Απόστολος Γκλέτσος

1. ΓΚΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) του Μιχαήλ
4. ΚΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου
5. ΠΕΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χρήστου

7. ΚΙΝΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΩΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΩΝ

1. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη
2. ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
3. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του Νικολάου
4. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
5. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ του Ηρακλή
6. ΑΧΜΕΝΤ ΜΩΧΑΜΕΝΤΙΝ (ΑΧΜΕΝΤ ΜΟΧΑΜΕΝΤΙΝ) ΜΟΑΒΙΑ (ΜΟΑVIΑ) του Μωχαμεντίν (ΜΟHΑΜΕΝΤΙΝ)
7. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Εμμανουήλ
8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του Ιωάννη
9. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Χρήστου
10. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Ευαγγέλου
11. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Νικολάου
12. ΚΟΚΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σεραφείμ

8. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ (ΛΑ.Ο.Σ.)

1. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου
2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Θεοδώρου
4. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
5. ΤΣΑΡΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Σπύρου
6. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παύλου
7. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Σπυρίδωνα
8. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Χαραλάμπους
9. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου
10. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ
12. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

9. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΣΠΙΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
2. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

10 .ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ (Ε.Δ.Ε.Μ.)

1 . ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ανδρέα Ελευθερίου Αντωνίου

11. ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
2. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
3. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
4. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
5. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
6. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
8. ΛΑΜΠΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Παναγιώτη
9 . ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη
10 . ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
11. ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Φωτίου
12. ΜΟΥΓΕΡ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Σταματίου

12. ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. - Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας & Μετωπική Αριστερή Συμπόρευση - ΜΑΡΣ - πολιτική συνεργασία δυνάμεων και αγωνιστών/στριών

1. ΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στέργιου
2. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΔΕΛΑΣΤΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΣΠΑΡ του Χρύσανθου
4. ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
5. ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
6. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου
7. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γρηγορίου
8. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
9. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
11. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη
12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αθανασίου

13. ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
2. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του Νικολάου
3. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου
4. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Χρήστου
6. ΒΙΤΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΕΙΑ) του Βασιλείου
7. ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Γεωργίου
8. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Μιχαήλ
9. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
10. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου
11. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
12. ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου

14. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ,ΛΕΥΚΟ, ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ, ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΟΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ-ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ

1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φίλιππα
2. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη
3. ΝΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
4. ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Βασιλείου
5. ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου
6. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου
7. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του Κυριάκου
8. ΛΙΝΤΟΒΟΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου 9. ΡΕΤΣΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου
10. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Χρήστου
11. ΚΑΚΑΡΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου
12. ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σγουρή

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί στην εξώθυρα των καταστημάτων ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του Δήμου (της Δημοτικής Κοινότητας Μυριναίων και των Τοπικών Κοινοτήτων) το βραδύτερο μέχρι την τρίτη (εργάσιμη) ημέρα πριν την ημέρα της εκλογής , της 21ης Ιανουαρίου 2015 και να δημοσιευθεί εφόσον είναι δυνατόν".

Πώς χαρακτηρίζετε τους χειρισμούς της ελληνικής κυβέρνησης στο θέμα των Ελλήνων στρατιωτικών που κρατούνται στην Τουρκία;

Θετικούς(8.5%)
Αρνητικούς(80.9%)
Δεν ξέρω / Δεν απαντώ(10.6%)
Συνολικές ψήφοι: 47
Η ψηφοφορία για αυτό το δημοψήφισμα έχει λήξει ενεργό: Απριλίου 27, 2018